ART / Lithographs / Litograph in colors 15407405
nr 1540 7405
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 217/360. Litograph in colors, Image dimensions: 15x11 cm, outer dimensions including frame: 36x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 217/360. Färglitografi, bildmått: 15x11 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
1500
SEK 1600
Monday May 15 2023
at 19:59:10
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson